Bloodmoon - Supportforum

Wróć   Bloodmoon - Supportforum > Gra & Support > FAQ > Gra

Zamknięty wątek
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07.10.2011, 12:14   #1
Dante83
Duch Mroku
 
Awatar Dante83
 
Dołączył: 06.10.2011
Lokalizacja: Przed komputerem.
Posty: 353
Exclamation Podstawowe zasady gry.

Przypuszczam, że wielu graczy rozpocznie przygodę z Bloodmoon bez przeczytania regulaminu gry. W związku z tym postanowiłem umieścić tutaj najważniejsze postanowienia z OWH (Ogólne Warunki Handlowe).

1. Zakaz sprzedaży konta.

Cytat:
Użytkownik nie ma prawa czerpać realnych korzyści z wirtualnych dóbr, kupować ich, sprzedawać, przekazywać ani wymieniać się nimi. Próba wykonania którejś z powyższych czynności jest karalna. Dane dostępu do Konta nie mogą być sprzedawane ani w żaden inny sposób przekazywane osobom trzecim.
2. Zakaz multikont, dzielenia konta.

Cytat:
Użytkownik ma prawo do korzystania z jednego Konta na jednym serwerze. Korzystanie z więcej niż jednego Konta może skutkować trwałym zablokowaniem wszystkich Kont danego Użytkownika.

Z Konta może korzystać tylko jedna osoba. Account-Sharing, czyli korzystanie z jednego Konta przez więcej niż jedną osobę, jest zabronione.
W przypadku gdy małżeństwo, rodzeństwo lub znajomi korzystają ze wspólnego komputera i chcą grać na jednym serwerze należy to zgłosić poprzez link do obsługi technicznej.
Osoby ze wspólnym IP nie mogą grać w jednym klubie!

3. Zakaz wykorzystywania błędów w grze. Scripting/Cheating

Cytat:
Korzystanie ze środków, które powodują nadmierny transfer danych na serwer (np. autoodswieżanie) lub mogą służyć do utrudniania przebiegu Gry, nie jest dozwolone. W szczególności zabrania się korzystania z automatycznych lub półautomatycznych skryptów, które wysyłają zapytania do bazy danych, lub które inicjują mechanizmy Gry. W przypadku naruszenia tych postanowień, Konto może być zablokowane lub usunięte bez ostrzeżenia.

Użytkownik zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Operatora o wszelkich błędach programowania (bugach), które Użytkownik zauważy.

Wykorzystywanie błędów programowania do zdobycia korzyści dla siebie lub innych Użytkowników będzie skutkowało zablokowaniem Konta danego Użytkownika.
4. Zasady postępowania.

W Grze obowiązuje całkowity zakaz używania wulgaryzmów i obrażania innych graczy.

Cytat:
Wymienianie nazw, umieszczanie linków i reklamowanie niezwiązanych z Grą produktów, ofert, stron internetowych i firm nie jest dozwolone w żadnej formie. W przypadku gdy Użytkownik zamieści w Grze treści (opisy, imiona, nazwy klanów, opisy klanów, wpisy na forum, linki, wiadomości itp.) naruszające zasady moralne, normy postępowania, przekonania innych lub prawo - w szczególności prawo o ochronie osób nieletnich - lub linki do takich treści, Operator ma prawo do zmiany i usunięcia takich tekstów lub linków, oraz do zablokowania lub usunięcia Konta Użytkownika, który je zamieścił.
...
Sprawdzanie tych treści jest przeprowadzane losowo lub po otrzymaniu konkretnego powiadomienia. Zabrania się podawania się w Grze, w szczególności na forum, za innego Użytkownika, pracownika pomocy technicznej, administratora, kierownika społeczności, Operatora itp., jak również grożenia innym Użytkownikom sankcjami ze strony tych osób.
5. Język gry.

Cytat:
Oficjalnym językiem Gry i na forum jest język tekstów z Gry na danym serwerze. Opisy postaci, opisy gildii i wiadomości w Grze w innym języku niż język danego serwera mogą skutkować zablokowaniem lub usunięciem danego Konta, ponieważ Operator nie może brać odpowiedzialności za zgodność ich treści z zasadami postępowania. Wyjątek stanowią angielskie lub łacińskie cytaty w opisach postaci i opisach gildii.
6. Egzekwowanie postanowień

Cytat:
Do egzekwowania postanowień wyznaczono zespół złożony z Kierowników Społeczności (CoMa), pracowników obsługi Gry i pracowników obsługi technicznej. Odbywa się to poprzez formularz obsługi technicznej lub zweryfikowany adres e-mail powiązany z Kontem Użytkownika, aby zachować pewność, że dane będą przetwarzane z zachowaniem poufności.
7. Prawa autorskie i prawa do użytkowania

Cytat:
Operator oraz, ewentualnie, odpowiedni artyści / licencjodawcy są posiadaczami praw imiennych i praw autorskich do Gry. Operator zachowuje wyłączne prawo do użytkowania Gry. Zabrania się powielania lub wykorzystywania materiałów graficznych, dźwiękowych, filmowych i tekstowych w innych elektronicznych lub drukowanych publikacjach bez uprzedniej wyraźnej zgody Operatora. Powyższy zakaz dotyczy wszelkich rodzajów użytkowania (TV, internet, radio, streaming online, e-mail, druk itd.). Jakiekolwiek wykorzystanie Gry w celach komercyjnych wymaga wyraźnej pisemnej zgody Operatora.
Wszelkie przypadki łamania tych zasad należy zgłaszać na do obsługi technicznej poprzez odnośnik w grze, najlepiej z załączonym screenshotem jako dowód nieprzestrzegania regulaminu.

OWH w całości można przeczytać tutaj.

Polecam również Regulamin Forum.

Ostatnio edytowane przez Dante83 ; 07.10.2011 o 19:18
Dante83 jest offline  
Następujący użytkownik podziękował Dante83 za ten post:
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright © 2020 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2011 by 'Playa Games GmbH'