Zobacz pojedynczy post
Stare 18.10.2011, 12:28   #5
Tara
Była Moderatorka

Awatar Tara

Wyślij wiadomość poprzez Skype do Tara
Domyślnie

SMS
Klikamy zakładkę Krwawniki.
Wybieramy opcję płatności SMS i klikamy na ilość krwawników, którą chcemy zamówić.
Ceny krwawników:
30 12,40zł
60 24,60zł
80 30,75zł

Przykładowo wybrałam zamówienie na 60 krwawników, otwiera nam się nowa karta ze stroną Mopay, gdzie proszeni jesteśmy o wpisanie numeru telefonu, z którego zostanie wysłany sms.

Numer telefonu dobrze jest poprzedzić zerem.
Przed przejściem do następnego kroku, upewnij się, że wpisany numer jest prawidłowy!

Kliknij "Kontynuuj".
Kolejnym krokiem jest wysłanie sms o treści:
Cytat:
sfg
(wielkość liter nie ma znaczenia) na podany numer. Numery różnią się między sobą w zależności od tego, który pakiet krwawników zamawiamy.
Przed wysłaniem sms'a, sprawdź czy na pewno wybrałeś odpowiedni pakiet.
Po cenie za usługę i "Pakiet Tariff Level 2" mam pewność, że zamawiam odpowiedni pakiet, który mnie interesował, czyli 60 krwawników.

Nie wyłączaj tego okna.

Wpisując treść sms'a i numer, rób to powoli, upewnij się czy wszystko zostało podane poprawnie.

Gdy transakcja przebiegnie pomyśle, po chwili pojawia się komunikat i możemy kliknąć "Zamknij".

Na koniec jeszcze podziękowanie od pięknej pani

Krwawniki na koncie powinny pojawić się w ciągu kilku minut, jednak bywają przypadki, zwłaszcza podczas trwania promocji, że czas oczekiwania wydłuża się do kilku godzin.

Jeśli masz problem z zamówieniem, krwawniki nie doszły lub pojawił się błąd, a pieniążki pobrano, napisz do Obsługi technicznej.

Ostatnio edytowane przez Tara ; 18.10.2011 o 12:32
Tara jest offline