Bloodmoon - Supportforum

Wróć   Bloodmoon - Supportforum > Gra & Support > Sekcje Klanowe > Serwer międzynarodowy W1 > Pogawędki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07.10.2014, 12:55   #1
Walex
Duch Mroku

Awatar Walex

Domyślnie Międzynarodowy serwer BloodMoon - dyskusja

Cytat:
Zamieszczone przez Dante83 Zobacz posta
Drodzy Gracze,

Z prawdziwą przyjemnością informuję Was, że w czwartek, 9 października, około godziny 16.00 zostanie otworzony międzynarodowy serwer BloodMoon.
Już wkrótce będziecie mieli możliwości poznania i wspólnej gry z sympatykami BloodMoon z całego świata. Serwer będzie dostępny pod tym adresem [adres]
Serdecznie zapraszam do rywalizacji w kolejnym świecie gry.

Wasz Community Manager
Dante83

Pozwolę sobie zacząć...

Nie aktualizowali tej gry od około 2 lat, a otwierają nowy serwer?

Nowy serwer to oczywiście gra od pierwszego poziomu, a co za tym idzie, ludzie znowu będą kupować krwawniki... nie mają pomysłu, a może raczej czasu i chęci na aktualizację gry, a jednak chcą na niej więcej zarobić i otwierają nowy serwer? Brak szacunku do graczy... i od graczy zarazem.

Wiktorator pewnie się ze mną zgodzi, chociaż mogę się mylić.

Jestem ciekaw, co inni o tym myślą.

PS. Ignis! Ty żyjesz!
Walex jest offline   Odpowiedz z cytatem
Następujący użytkownicy 3 podziękowali Walex za ten post:
Stare 07.10.2014, 15:43   #2
Best1
Nowicjusz

Domyślnie

ŻENADA,najpierw aktualizacja konkretna a potem serw międzynarodowy.
Best1 jest offline   Odpowiedz z cytatem
Następujący użytkownicy 5 podziękowali Best1 za ten post:
Stare 07.10.2014, 19:12   #3
PaWeR
Mroczny Żniwiarz

Thumbs down

Najpierw serwer miedzynarodowy, pozniej laczenie serwerow i zdziwka, dlaczego nie ma graczy. Ciekaw jestem, ile osob tam bedzie gralo.

Szczególne wyrazy szacunku dla:
arus 1, Danysan, Wiktorator, Lonely, Vei, Bezimienny, Amusedbymuse, Craven, Nebel, Ozzy, Nagasaka, Gliwus, jujitsuszerszen, Grajek, lepaDarkEden997, Hellsboy, ZyzioMaszketnik, Dudixxx, Osiris, greg1982fr, Jess89, Bladyy, Dawid2120, Pietryś, Piho, Michugl1234.
oraz Ange, Flashed, Agharta, Jartom, Ignis, Fantasia.

Dark Hunters!!
<-Kliknij
PaWeR jest offline   Odpowiedz z cytatem
Następujący użytkownicy 3 podziękowali PaWeR za ten post:
Stare 07.10.2014, 20:12   #4
Liquid Flame
Krwawe Dziecię

Domyślnie

Chcą jeszcze na koniec zebrać do kupy międzynarodowe towarzystwo krwawnikowych grubych ryb do wydojenia
Liquid Flame jest offline   Odpowiedz z cytatem
Następujący użytkownicy 3 podziękowali Liquid Flame za ten post:
Stare 07.10.2014, 21:55   #5
Wiktorator
Duch Mroku

Awatar Wiktorator

Domyślnie

Zgadzam się całkowicie z głosami moich szanownych przedmówców. Otwieranie serwera międzynarodowego bez jakiejkolwiek aktualizacji gry, to jawna kpina.
Dodatkowo chciałbym zauważyć, że jak ktoś chce się poczuć kosmopolitą, to może sobie założyć konta na dowolnych zagranicznych serwerach, więc nie za bardzo widzę sens otwierania międzynarodówki- poza tym co wyżej, czyli próbą wydojenia graczy premium z dodatkowej kasy.
Dante, żeby na koniec troszkę złagodzić swoją wypowiedź, dodam, że mam nadzieję, iż otwarcie nowego serwera i to mieżdunarodnego, oznacza przypomnienie sobie przez Playa o tej grze i zapowiedź jej rychłej aktualizacji.
Stare 08.10.2014, 05:45   #6
Walex
Duch Mroku

Awatar Walex

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Wiktorator Zobacz posta
(...) przypomnienie sobie przez Playa o tej grze i zapowiedź jej rychłej aktualizacji
Chyba wszyscy wiedzą, co miałeś na myśli

/edit
Sprawdziłem email, znalazłem tam wiadomość, a treść jest następująca:

Witaj Walex,

9 października 2014 r. o godzinie 14:00 (GMT) otwarte zostaną bramy wyjątkowego świata (w1.bloodmoon.com). Będzie to pierwszy świat międzynarodowy! Dzięki niemu zmierzysz się z fanami Bloodmoon z każdego zakątka naszej planety! Nie przegap kluczowych pierwszych dni, aby wypracować sobie dogodną pozycję w komnacie chwały (). Cały zespół Bloodmoon życzy Ci doskonałej zabawy z ponad dwoma milionami graczy z całego świata!

Ostatnio edytowane przez Walex ; 08.10.2014 o 06:08
Walex jest offline   Odpowiedz z cytatem
Stare 08.10.2014, 19:19   #7
nickmen
Nowicjusz

Domyślnie ...

A ja myślę, że gra jest ciekawa choć nie cieszy się może takim zainteresowaniem jak choćby shakes&fidget. Chcę założyć zakon, chętnych proszę o zgłaszanie się na: http://forum.bloodmoon.pl/newthread....ewthread&f=130
nickmen jest offline   Odpowiedz z cytatem
Stare 08.10.2014, 21:54   #8
Wiktorator
Duch Mroku

Awatar Wiktorator

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez nickmen Zobacz posta
A ja myślę, że gra jest ciekawa choć nie cieszy się może takim zainteresowaniem jak choćby shakes&fidget.
Chciałbym wyjaśnić małe nieporozumienie nickmen. Ja nie twierdzę, że gra jest nieciekawa. Nudna jest fabuła i charakterystyka gry, która od 2 lat w ogóle się nie rozwija, ale gra jest ciekawa, bo gram tu z naprawdę fajną Ekipą- i tylko przez tych Ludzi nadal tu jestem- oczywiście włączając w to Walexa z s.1 oraz żyjących tam jeszcze graczy, jak również naszych rywali.
I właśnie dlatego uważam otwieranie nowego serwera za przegięcie. I to nie dlatego, że Playa chce zarobić- bo to naturalne i oczywiste. Uważam, że to zły ruch, bo nowy serwer tylko na krótko ożywi graczy- wystarczy spojrzeć na s.3- większość graczy tam, to kolejne konta graczy z s.1 i s.2. Tak samo będzie z w1, tylko że ściągnięci tam zostaną gracze z całego świata, którzy pograją tam sobie trochę dla funu, trochę z ciekawości. W efekcie jednak poważni gracze znów zaczną rozmieniać się na drobne, ciągnąc po kilka kont na kilku serwerach (nie mówię o multikontach), co może zagrozić ich wytrwałości w grze na serwerach narodowych.
Stare 09.10.2014, 13:45   #9
Liquid Flame
Krwawe Dziecię

Domyślnie

Jakby nie było, ja sobie konto założę z czystej ciekawości jak pewnie większość z przedmówców. Chociażby dla tego chwilowego powiewu świeżości, a kto zostanie na dłużej, jak będzie grał i jak to wpłynie na całość tej gry, czas pokaże
Liquid Flame jest offline   Odpowiedz z cytatem
Stare 21.10.2014, 18:18   #10
Vat
Wtajemniczony

Awatar Vat

Domyślnie

Walex Ja się z tobą zgadzam. Mogli by dodać jakieś nowości a nie nowe serwery, no przyznam gdzieś 2miesiące temu chciałem nowy serwer ale od 2tyg. myślę po co nowe serwery. Ja np. gram w shakesa na s4 i dużo ludzi nie gra ponieważ jest bardzo dużo nowych serwerów to samo w innych grach których nie będę wymieniał. W shakesie już wymyślają jakieś nowości by zastąpić je serwerami. Tutaj też by mogli tak wymyślać.
poziom: 63
Sfora: Dark Wolves

Ostatnio edytowane przez Vat ; 21.10.2014 o 18:34
Vat jest offline   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów