Bloodmoon - Supportforum

Wróć   Bloodmoon - Supportforum > Gra & Support > FAQ > Gra

Zamknięty wątek

Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09.10.2011, 21:57   #1
Dante83
Duch Mroku

Awatar Dante83

Domyślnie Rangi w klanie.

Poniżej przedstawiam rangi członków w klanie oraz ich uprawnienia.

- Przywódca;
- Członek Rady (wampiry), Członek Loży Wtajemniczonych (łowcy), Wilk Dominujący (wilkołaki);
- Członek Honorowy Klanu;
- Członek Zwykły Klanu.

Przywódca - Najważniejsza osoba w klanie. Może zmienić opis grupy, nominować, zdegradować lub wyrzucić innego członka z klanu, zarządzić atak na inny klan, rozbudowac budynki, zaprosić nowego gracza do klanu oraz mianowac innego gracza na nowego przywódcę grupy.

Członek Rady/Członek Loży Wtajemniczonych/Wilk Dominujący - Prawa ręka przywódcy klanu. Ma uprawnienia do: zmiany opisu grupy, nominowania, degradowania, wyrzucenia innego członka klanu (oprócz przywódcy). Może on również: zarządzić atak na inny klan, rozbudowac budynki oraz zapraszac nowych członków do klanu.

Członek Honorowy Klanu - Jedynym jego uprawnieniem jest możliwość zapraszania nowych graczy do klanu.

Członek Zwykły Klanu - Nie ma żadnych szczególnych praw. Tak jak każdy inny inny członek czerpie bonusy z klanu oraz może obejrzeć profile pozostałych członków.

Po zdegradowaniu Członka Rady/Członka Loży Wtajemniczonych lub Wilka Dominującego jego nową rangą jest Członek Zwykły Klanu.

Wpływy wpłacane do klanu przez Członka Rady/Członka Loży Wtajemniczonych lub Wilka Dominującego są podwajane, ale przestrzegam przywódców klanu przed nominowaniem nowych, nieznanych graczy na tę rangę, gdyż znam sytuacje, że takie osoby z czystej złośliwości usuwały wszystkich członków z klanu osłabiając w ten sposób całą grupę graczy.

Ostatnio edytowane przez Dante83 ; 09.10.2011 o 23:33
Dante83 jest offline  
Następujący użytkownicy 3 podziękowali Dante83 za ten post:
Stare 20.09.2012, 10:12   #2
Dante83
Duch Mroku

Awatar Dante83

Exclamation

Zamieszczam małe sprostowanie.
Informację o podwójnej ilości wpływów znalazłem na angielskim Forum BloodMoon. Gdy zapytałem mojego przełożonego o tę funkcję otrzymałem wiadomość, że jest to błąd w Grze i wkrótce zostanie naprawiony. Teraz otrzymałem kolejną wiadomość, że ta informacja jest przedawniona i członkowie honorowi nie wpłacają podwójnej ilości wpływów do klanu!
Bardzo Was przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Dante83 jest offline  
Następujący użytkownicy 3 podziękowali Dante83 za ten post:
Zamknięty wątek

Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów